Akcija „Aš Tėvynei širdį, ji man laimę duos…“

Akcijos tikslas: ugdyti tautiškumą, pilietiškumą, kūrybiškumą ir susitelkimą bendram darbui.

Akcijos metu mokykloje buvo organizuotas konkursas „Sukurk širdelę Lietuvai“. Konkurse dalyvavo 1-4 kl. mokiniai kartu su pedagogais. Konkurso dalyviai buvo kviečiami aktyviai bendradarbiauti, ieškoti naujų raiškos formų ir įvairių technologijų bei originalių sprendimų kūrybiniams sumanymams įgyvendinti ir netradiciškai parodyti savo meilę Lietuvai.

Visą vasario mėn. mokiniai gamino širdeles iš pačių įvairiausių medžiagų: popieriaus, audinio, siūlų, antrinių žaliavų, gamtinės medžiagos ir pan.. Darbelius mokiniai atliko įvairia technika: piešė, aplikavo, siuvo, mezgė ir pan.. Buvo pagaminta virš 200 širdelių.

Visos mokinių pagamintos širdelės buvo suklijuotos į vieną bendrą didelę širdį, kuri puošia mokyklos fojė.