2014 m. renginiai

2014 m. renginiai

VILNIAUS „ŠALTINIO“ PAGRINDINĖS MOKYKLOS

2014 METŲ BENDRAMOKYKLINIAI RENGINIAI

 

 
          Renginio pavadinimas      Data       Atsakingas
Akcija „Paukšteliai žiemą“

01-02-03

Grupių auklėtojai
Sausio 13-osios Laisvės gynėjų dienos paminėjimas

01.13

Pavaduotoja ugdymui V. Žvikevičienė
7-8 kl. mokinių konkursas „Stipruolis – 2014“

01.22

Vyr. mokytojas L. Šlekys
7-9 kl. merginų konkursas „Gracija 2014“

02.26

Vyr. mokytojas L. Šlekys
Renginiai Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminti:

  • 1-5 kl. mokinių piešinių konkursas „Tėvynės spalvos“

 

  • Šventinis minėjimas-koncertas

02.10-14

 

 

 

 

02.14

Pradinių klasių vyr. mokytoja           A. Misiūnaitė

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys

 

Vyr. auklėtoja D. Bukeikaitė, muzikos mokytoja D. Baškevičienė

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys

Konkursas „Sveikiausia klasė“

02

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys
Linksmosios estafetės

02.05

Vyr. mokytojas L. Šlekys

Pradinių klasių mokytojai

Matematikos olimpiada II turas

02.11

Mokytoja metodininkė

A. Šimanskaitė

Matematikos vyr. mokytoja V. Radzevičienė

Užgavėnių šventė

03.04

Vyr. auklėtoja L. Diksienė,

Grupių auklėtojai

Kaziuko mugė

03.05

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys

Grupių auklėtojai

Būrelių vadovai

Konkursas „Raštingiausias mokinys. Mokyklinis diktantas.“

03.06

Lietuvių k. mokytojai

Grupių auklėtojai

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

03.10

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys

Mokytoja J. Janutėnienė

Mokytoja D. Baškevičienė

Tarpklasinės šaškių varžybos

03.19

Vyr. mokytojas L.Šlekys
Knygnešio dienos paminėjimas

03.17

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

V. Žvikevičienė

Lietuvių kalbos mokytojai

Žemės dienos paminėjimas

03.20

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

V. Žvikevičienė

Mokytoja metodininkė

M. A. Martišienė

Renginys teatro dienai paminėti „Talentų šou“

03.27

Pradinių klasių vyr. mokytoja

A.  Misiūnaitė

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys

Grupių auklėtojai

Informacinių technologijų konkursas „Info-14“

03.31

04.01

Informacinių technologijų mokytoja S. Pakalnienė
Šv. Velykų švenčių renginiai (pagal atskirą planą)

04.14-18

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys
Teisinių žinių konkursas „Įstatymo nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės“

04

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys

Socialinė pedagogė J. Butkevičienė

Vaiko gerovės komisija

Pradinių klasių sportinė popietė

04.08

Vyr. mokytojas L.Šlekys

Pradinių klasių mokytojai, auklėtojai

Motinos dienos minėjimas. Koncertas „Visos gėlės žydi mamai“, darbų paroda

04.30

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys

Būrelių vadovai, auklėtojai

Europos dienos paminėjimas „Mes europiečiai“

05.06

Mokytoja J. Janutėnienė

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys

Renginiai „Pasaulinės dienos be tabako“ paminėjimas

05.12-30

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys

Klasių auklėtojai, mokytojai

Abėcėlės šventė

05.22

Pradinių klasių mokytojai

Pradinių klasių metodinė grupė

Lik sveika grupe – mūsų laukia klasė

0.5.23

Priešmokyklio ugdymo pedagogė

V. Rudienė

Auklėtoja R. Šileikienė

Pradinių klasių mokslo metų pabaiga

05.30

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys

Pradinių klasių mokytojai

Pradinių klasių metodinė grupė

Vaikų Gynimo dienos paminėjimas

06.03

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys
Mokslo metų pabaigos šventė

06.06

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys
Pirmojo skambučio šventė

09.01

Direktorė O. Jurgilienė

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys

Muzikos mokytoja D. Baškevičienė

Europos kalbų savaitė

09.15-19

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

V. Žvikevičienė

Užsienio kalbų mokytojai

Šventė „Auksinis rudenėlis“ (1-5 kl.)

09.22-26

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys

Grupių auklėtojai, mokytojai

Tarptautinės Mokytojo dienos minėjimas

10.03

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys

Mokytoja D. Baškevičienė

Darbelių paroda „Rudenėlio gėrybės“

10.06-10

Ikimokyklinės, priešmokyklinės grupės auklėtojos
Sportinių varžybų savaitė

10.06-10

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys

Kūno kultūros mokytojai

Pradinių klasių mokytojai, auklėtojai

Saugus kelias į mokyklą

10.13-17

Pradinių klasių mokytojai, auklėtojai, Vaiko gerovės komisija
5-6 kl. tarpklasinės kvadrato varžybos

10.13-17

Vyr. mokytojas L. Šlekys
7-10 kl. tarpklasinės krepšinio varžybos

10-11

Vyr. mokytojas L. Šlekys
Uždekime Vėlinių žvakutę

10.31

Grupių auklėtojai

Tikybos mokytoja

Renginiai tolerancijos dienai paminėti

11.13-14

Pavaduotoja ugdymui V. Žvikevičienė

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys

Verslumo skatinimo savaitė

11.17-21

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys

Grupių auklėtojai, mokytojai

Būrelių vadovai

Raiškiojo skaitymo 6-10 kl. konkursas Lietuvos karių dienai paminėti

11.20

Lietuvių k. mokytojai

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys

Taikliausio baudų ir tritaškių metimo konkursas

12

Vyr. mokytojas L. Šlekys
Matematikos olimpiada I turas

12.03-05

Mokytoja metodininkė

A. Šimanskaitė

Matematikos vyr. mokytoja

V. Radzevičienė

Konkursas „Sportiškiausia klasė“

12

Vyr. mokytojas L. Šlekys

Grupių auklėtojai

Šv. Kalėdų renginiai (pagal atskirą planą)

12.15-19

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys

Mokytoja D. Baškevičienė

Grupių auklėtojai

Dalyvavimas tarpmokykliniuose renginiuose

Visus metus

Mokyklos administracija
Dalyvavimas „Sveikatiados“ ir kituose projektuose

Visus metus

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas L. Šlekys

Auklėtojos

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas                                                                       
Leonas Šlekys

Related Posts

Tags

Share This