Išvyka į Vilniaus visuomenės sveikatos biurą

Š. m. kovo 28 d. Vilniaus „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos ugdytiniai vyko į Vilniaus visuomenės sveikatos biurą (VVSB) „Vaikų ir jaunimo sveikos gyvensenos mokyklą“, kurioje buvo organizuojami užsiėmimai.

Sveikatingumo programos pagrindinis tikslas – suteikti vaikams ne tik teorinių sveikos gyvensenos žinių, bet ugdyti praktinius sveikatingumo įgūdžius bei juos taikyti kasdieniame gyvenime. Vaikai atsižvelgiant į amžiaus ypatumus įgyja sveikatos žinių, ugdo praktinius sveikos gyvensenos įgūdžius.

Ugdytiniai dantų muliažo pagalba mokėsi taisyklingai valyti dantis. Mokiniai gavo dantų valymo grafiką, jį pildyti ragino ir kitus šeimos narius. Kiek vėliau vaikai atliko testą „Tikriname dantų apnašas“.

Po užsiėmimų ugdytiniai buvo apdovanoti dantų šepetukais, 2-3 min. smėlio laikrodukais, tarpdančių valymo siūlu.

biuras8