Respublikinis knygų skaitymo „KNYGŲ PELĖDA 2015“

2015 m. rugsėjo – spalio mėn. 1-4  klasių mokiniai dalyvavo Respublikiniame knygų skaitymo festivalyje – konkurse „Knygų pelėda 2015“.

Konkurso eigoje vaikai dalyvavo įvairiuose renginiuose: skaitė ir kūrė pasakų pabaigas. Pirmokai  inscenizavo pasaką „Dangus griūva“. Antrokai „augino“ perskaitytų knygų medį, lankėsi knygyne, dalyvavo projekte „Skaitau sesei, broliui, draugui“. Trečiokai paruošė plakatą „Senolių išmintis lietuvių tautosakoje“. Ketvirtokai surengė gražiausio skirtuko konkursą, dalyvavo projekte „Mėgstamiausios perskaitytos knygos“.

Klasių valandėlių metu vyko pokalbiai apie skaitymo naudą. Mokiniai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių, gamino raidžių pirštines.

Vaikams talkino pradinių klasių mokytojos, spec. pedagogė, ir lietuvių kalbos mokytoja. Džiaugiamės, kad nuoširdus vaikų ir pedagogų darbas buvo įvertintas konkurso organizatorių – mūsų mokyklos komanda tapo šio konkurso laureatais ir yra pakviesta į finalinį konkurso renginį.

Pradinių klasių metodinės gr. pirmininkė A. Misiūnaitė