2014 m. balandžio 8 d. Vilniaus „Šaltinio“ pagrindinėje mokykloje vyko Rytų Lietuvos regiono mokyklų bendrojo fizinio pasiruošimo varžybos „Stipruolis – 2014“.

Varžybose dalyvavo Riešės gimnazijos, Lavoriškių vidurinės mokyklos ir Vilniaus „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos jaunuolių komandos. Dalyviams padrąsinimo žodį tarė mokyklos direktorė Ona Jurgilienė.

„Stipruoliai“ varžėsi trijose rungtyse. Komandinę 1-ąją vietą laimėjo Riešės gimnazijos komanda, 2-ąją vietą Vilniaus „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos komanda ir garbingą 3-ąją  vietą laimėjo Lavoriškių vidurinės mokyklos komanda. Varžybose individualių taškų sumoje 1-ąją vietą iškovojo Riešės gimnazijos ugdytinis Valentyn Sinkevič.

Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis ir diplomais.