Vilniaus „Šaltinio“ pagrindinėje mokykloje lankėsi vaikų bičiulis Amsis

Š. m. rugsėjo 17 d. Vilniaus „Šaltinio“ pagrindinėje mokykloje lankėsi Policijos pareigūnai ir vaikų bičiulis Amsis.  Ugdytiniams kelių eismo taisykles priminė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato  Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato nepilnamečių  reikalų pareigūnų veiklos grupės pareigūnės I. Gaidelienė  ir I. Bernackaja.

Pareigūnės linkėjo gerų mokslo metų, aiškino mažiesiems kaip saugiai pereiti gatvę per pėsčiųjų perėją. Kelių eismo taisyklių pamokėlė mokiniams paliko daug gražių įspūdžių. Tai liudija vaikų šypsenos ir pakili nuotaika.

Vyr. soc. pedagogė Julija Butkevičienė