IŠVYKA Į VILNIAUS MIESTO 1-AJĮ POLICIJOS KOMISARIATĄ

2019 m. spalio 4 d. 6a ir 10a klasės mokiniai vyko į edukacinę išvyką į Vilniaus miesto 1-ajį policijos komisariatą. Ten mus pasitiko 2-ojo veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Andžej Radevič. Mokiniai apžiūrėjo policijos komisariato patalpas, stendą su pareigūnų apdovanojimais už sportinius ir kt. laimėjimus . Didelį įspūdį mokiniams padarė apsilankymas areštinės kamerose ir galimybė pasėdėti policijos automobiliuose. Mokiniai pamatė ir pasimatavo neperšaunamą liemenę, šalmą ir skydą. Aktų salėje kalbėjome apie sunkų ir atsakingą policijos darbą, žmonių pilietinės atsakomybės ugdymą. Pareigūnas atsakė į visus mokiniams rūpimus klausimus. Edukacinė išvyka sukėlė vaikams daug pozityvių emocijų.

Matematikos mokytoja metodininkė Regina Tomaševič