Lietuvos Valstybės atkūrimo diena – Vasario 16-oji

Pakiliai ir šventiškai nusiteikusi mokyklos bendruomenė susirinko paminėti Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną – Vasario 16-ąją. Mokyklos bendruomenę su valstybine švente pasveikino mokyklos direktorė Ona Jurgilienė.

Mokiniai vadovaujami istorijos mokytojos metodininkės V. Domarkienės trumpai supažindino su svarbiausiais Lietuvos istorijos įvykiais. Priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai bei vyresnių klasių mokiniai deklamavo eiles, dainavo dainas (mokytojai V.Sirtautaitė ir V.Kuprys).

Technologijų vyr. mokytojos L.Stankaitinės vadovaujami mokiniai nupynė tautines juosteles ir jas padovanojo bendruomenės nariams.

Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas Leonas Šlekys