Moksleivių išvyka į Lietuvos karo akademiją

Moksleivių pažintis su kario profesija  Lietuvos karo akademijoje

Š. m. spalio 5 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje buvo minima Krašto apsaugos diena. Čia pirmieji šiais metais turėjo pilietinio ugdymo ir Lietuvos kariuomenės pažinimo pamoką 9-10 klasių Vilniaus „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos moksleiviai.

Mokiniams  buvo pateikta išsami informacija apie priėmimo taisykles ir vykstančią atranką į Akademiją, pristatytos universitetinių studijų ir karinio rengimo programos, karininko profesija.

Žinių apie studijas Akademijoje suteikė ir čia studijuojantys kariai, kurie pasidalijo savo patirtimi ir įspūdžiais iš kasdienio Akademijos gyvenimo. Moksleiviai džiaugėsi galimybe pamatyti kariūnų gyvenimą iš arti. Mokiniai, kariūnų vedami, lankėsi įvairiuose Akademijos padaliniuose – Kariūnų batalione, lazerinėje šaudykloje, kur  galėjo pašaudyti ir apžiūrėti ginklų parodą, auditorijose, bibliotekoje, sporto komplekse. Akademijos stadione visų laukė karinės estafetės užduotys, ekipuotės pristatymas ir, žinoma, kareiviška košė ir arbata.

Daugiau galite sužinoti paspaudę nuorodą: Naujienų archyvas 2018 – Naujienos – Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija

Istorijos vyr. mokytoja Diana Bukeikaitė